Sherlook to solidny
fundament każdej inwestycji

O nas

Jesteśmy rodzinną firmą świadczącą usługi w zakresie nadzoru i budownictwa ogólnego, która od 2013 roku urzeczywistnia marzenia swoich klientów.

Łączymy nowatorskie podejście z wieloletnim doświadczeniem, kładąc nacisk na bezpieczeństwo, jakość, budżet oraz harmonogram.

Doskonale rozumiemy dylematy pojawiające się przy wyborze generalnego wykonawcy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby ułatwić Państwu podjęcie właściwej decyzji.

Zadowoleni klienci są naszą najlepszą wizytówką

Satysfakcja klientów jest naszym głównym celem. Słuchamy ich z uwagą od chwili pierwszego spotkania do momentu zamknięcia projektu. Zapewniamy najwyższy poziom komunikacji, koordynacji oraz współpracy. Rozwiewamy wątpliwości, doradzamy w problematycznych kwestiach oraz podpowiadamy jak zmniejszyć koszty. Każdemu projektowi poświęcamy tak samo dużo uwagi i zaangażowania, dbając o każdy szczegół.

Siła tkwi w ludziach

W naszym słowniku nie istnieje pojęcie „niemożliwe”. Zbudowaliśmy zespół składający się z najwyższej klasy profesjonalistów, dla których praca jest jednocześnie pasją. Jesteśmy zawsze na bieżąco, dostosowując się do zmieniających się warunków rynkowych, potrzeb klientów oraz rozwijającej się technologii.

Nasi pracownicy posiadają bogatą wiedzę techniczną oraz praktyczną, dzięki czemu możecie być Państwo pewni, że oddajecie swój projekt we właściwe ręce.

Relacje oparte na wzajemnym szacunku, uczciwości i zaufaniu są naszą największą siłą. Na przestrzeni lat nawiązaliśmy trwałą współpracę z najlepszymi dostawcami i kontrahentami, co daje gwarancję wykorzystania materiałów najwyższej jakości, które będą służyć przez długie lata.

Wartości

Charakteryzuje nas rzetelność, uczciwość, profesjonalizm i dbałość o każdy szczegół. Proszę nas sprawdzić, gdyż wolimy aby za naszymi mocnymi stronami przemawiały czyny, nie słowa.